[layerslider id="1"]

Přednášející

MONS. TOMÁŠ HOLUB

Mons. Tomáš Holub je od roku 2016 biskupem plzeňské diecéze. Byl prvním vojenským kaplanem a později hlavním kaplanem Armády České republiky (1996 – 2006). Studoval na  Katolické teologické fakultě v Salzburgu v Rakousku, na Papežské lateránské univerzitě v Římě a hamburském Institut für Theologie und Frieden. Doktorát z morální teologie obhájil na Katolické teologické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

OTTO NEUBAUER

Otto Neubauer je ženatý, otec šesti dětí. Začátkem devadesátých let vedl mezinárodní evangelizační školu a první komunitní misie nového stylu v Německu a Rakousku. Dnes vede v centru Vídně vzdělávací centrum – Akademii pro dialog a evangelizaci. Vedle přednáškové a seminární činnosti po celé Evropě se angažuje ve věci nových projektů dialogu o otázkách hodnot, politiky a médií.

SR. VERONIKA BARÁTOVÁ

Sr. Veronika Barátová je představená Komunity Blahoslavenství na Slovensku. Teologii studovala v Olomouci a na papežském institutu Teresianum v Římě. Věnuje se formaci, přednáškové činnosti, vede duchovní cvičení a semináře. Je autorkou několika knih z duchovní tématikou.

P. JÁN BUC

P. Ján Buc je 20 let knězem. Sloužil v Žakovciach, na Spišskej Kapitule a ve Važci. Byl ředitelem TV LUX a v současnosti je už dvanáctým rokem předsedou Sdružení křesťanských společenství mládeže. Věnuje se službě mladým a různým evangelizačním projektům.

P. VOJTĚCH KOUKAL

P. Vojtěch Koukal je regionální představený bratří z Komunity Blahoslavenství pro Evropu. Studoval spiritualitu na papežském institutu Teresianum v Římě. Věnuje se formaci, doprovázení, vedení duchovních cvičení, je referentem Farních evangelizačních buněk pro ČR.